facebook
 

Zerówka i szkoła muzyczna "Missio Musica" w Warszawie

 

Nauka gry na gitarze

Obecnie dużym zainteresowaniem rodziców cieszą się szkoły muzyczne. Warszawa to duże miasto, gdzie wiele jest szkół różnego rodzaju. Istnieją szkoły państwowe i prywatne. Ogromna ilość dodatkowych zajęć dla dzieci powoduje, że nie jest to prosty wybór zarówno dla dorosłych jak również dla dzieci. Jeśli zauważyliśmy u swojego dziecka zdolności muzyczne warto zapisać go do szkoły muzycznej już od najmłodszych lat. Zapraszamy dzieci na naukę gry na gitarze.

Kiedy dziecko uczy się gry na instrumencie niekoniecznie musi od razu zostać muzykiem, ale warto pogłębiać jego zainteresowania, aby stał się wartościowym człowiekiem w przyszłości i zdobył wykształcenie w różnych dziedzinach. W rankingu szkół muzycznych w Warszawie nasza szkoła plasuje się na jednym z najwyższych miejsc.

Warto zastanowić się nad wyborem naszej szkoły szczególnie kiedy szukamy dobrego zajęcia po lekcjach dla swojej pociechy. Dzieci najchętniej spędzałyby czas tylko na oglądaniu telewizji i graniu w gry komputerowe. Jako odpowiedzialni rodzice nie możemy pozwalać dzieciom na takie zachowanie i musimy znaleźć zajęcie, z którego będą chętnie korzystać oraz uczyć się nowych rzeczy pod okiem profesjonalnych pedagogów. Kiedy dziecko siedzi godzinami przed ekranem może w przyszłości ucierpieć na tym jego zdrowie. Dlatego warto zadbać o jego rozwój już w wieku przedszkolnym. Praca w kameralnym zespole uczy świetnej organizacji i pracy w grupie, która z pewnością zaowocuje w przyszłości.

 

Szkoła muzyczna Missio Musica rozpoczyna rok szkolny tak jak szkoły ogólnokształcące – pierwszego września. Wcześniej odbywa się rekrutacja w formie rozmowy z każdym z kandydatów . Bardzo popularna w naszej szkole jest nauka gry na gitarze – Warszawa. Początki nauki gry na gitarze mogą okazać się na początku trudne. Trzeba przyzwyczaić dłonie do strun. Dzieci w początkowej fazie mogą skarżyć się na sztywnienie dłoni lub ból opuszek palców. Najlepiej jest ćwiczyć krótko ale bardzo systematycznie, dzięki temu dziecko szybko się przyzwyczai. Na początku nauczyciele uczą gry prostych piosenek natomiast później przechodzą do trudniejszych. Najważniejsze jest aby grać czysto i pewnie. W naszej szkole uczy tylko wykwalifikowana kadra specjalistów, dlatego rodzice nie muszą w tym czasie martwić się o swoje dziecko.

Pierwszy cykl nauczania trwa 6 lat i w tym czasie dziecko oprócz nauki gry na gitarze lub innym instrumencie, może realizować inne przedmioty, które poprawią jego słuch muzyczny. Takie zajęcia to rytmika z kształceniem słuchu, zespół wokalny lub rytmiczny, zajęcia z akompaniamentem, audycje muzyczne. Uczeń uzyskuje świadectwo na koniec świadectwo ukończenia szkoły muzycznej.

Oprócz nauki gry na gitarze w Warszawie można zapisać dziecko na:

 

 

Również można ćwiczyć wokal i śpiew w chórze. Nauka gry na gitarze w naszej szkole to świetne rozwiązanie dla dzieci zainteresowanych rozwojem muzycznym. Gwarantujemy najwyższą jakość kształcenia za niewygórowaną cenę w porównaniu do konkurencyjnych szkół.

Nauka gry na gitarze - podczas nauki

 

Prywatna Szkoła Muzyczna w Warszawie

I i II stopnia
pod patronatem Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Muzyków

"Missio Musica"

02-732 Warszawa,
ul. Podbipięty 2 (stacja metro Służew)

Dodatkowe miejsca prowadzenia zajęć:

ul.Boremlowska 6/12 (Praga Południe, okolice placu Szembeka)

e-mail: szkola@mm.edu.pl
tel/fax: 22 853 29 81
tel: 606 612 906
tel: 606 612 907