Zerówka i Szkoła Muzyczna Missio Musica w Warszawie

Jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie (tytuł licencjat), a obecnie studentem UMFC w Białymstoku na kierunku Pedagogiczno – Instrumentalnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Swoją działalność dydaktyczno-koncertową ukierunkowaną na współpracę z najmłodszymi adeptami sztuki perkusyjnej rozpoczął w 2009 roku. W tym czasie odbył się cykl audycji dla młodzieży objęty patronatem Filharmonii Narodowej. Koncertował między innymi w Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga w Kielcach – Koncert Familijny, a także w Filharmonii Narodowej (z Polską Orkiestrą Radiową) – Poranki dla Małych Melomanów. Prowadził prezentacje perkusyjne m. in. w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina, jak również w Bielańskim Ośrodku Kultury.

Łukasz jest laureatem Ogólnopolskich Konkursów Perkusyjnych między innymi we Wrocławiu i Warszawie. Współpracował między innymi z formacją perkusyjną – Percussion Clavier De Lyon (Francja), Orquesta Internacional (Hiszpania), Teatrem Dramatycznym w Warszawie, Warszawską Akademią Teatralną, a także uniwersyteckim Studium Muzyki Nowej. Uczestniczył w projekcie I Coulture Orchestra (trasa koncertowa Kijów, Berlin, Londyn, Bruksela, Madryt). Regularnie bierze udział w Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Perkusyjnej „Crossdrumming".

Regularnie koncertuje i nagrywa z Sinfonią Iuventus oraz Polską Orkiestrą Radiową.