facebook
 

Zerówka i Szkoła Muzyczna Missio Musica w Warszawie

 

Głównym celem naszej szkoły muzycznej Missio Musica I-go i II-go stopnia jest kształcenie muzyczne dzieci i młodzieży – zawsze na najwyższym poziomie. Naszym głównym celem jest zarówno nauczanie, jak i również wychowywanie. Wszystkim uczniom zapewniamy naukę w przyjemnej atmosferze, z dbałością i ich indywidualne potrzeby, a także z naciskiem na rolę wychowawczą zasad etyki chrześcijańskiej.

Szkoła muzyczna I i II stopnia

Nasza szkoła I-go stopnia posiada uprawnienia szkoły publicznej – jest to szkoła umuzykalniająca, skoncentrowana przede wszystkim na rozwoju muzycznym ucznia oraz nauce gry na wybranym przez niego instrumencie. Dzięki uczęszczaniu na zajęcia uczniowie mogą również rozbudzić w sobie zamiłowanie do muzyki i zyskać potrzebne przygotowanie do dalszego kształcenia w szkole II-go stopnia. Nauka zależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania ucznia realizowana jest w cyklu czteroletnim (więcej...) lub sześcioletnim (więcej...).

Nasza szkoła II-go stopnia jest muzyczną szkołą zawodową. Uczniowie otrzymują wtedy niezbędne przygotowanie do zawodu muzyka instrumentalisty, a także mogą na tej podstawie aplikować na wyższe studia muzyczne (więcej...).

W naszej szkole realizujemy programy nauczania zgodne z programami rekomendowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Szkoła Missio Musica to ze względu na posiadanie uprawnień szkoły publicznej zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów. Oprócz wiedzy, umiejętności i zapału do pracy wymagamy od nich również wysokiej kultury osobistej oraz morale.

Przedszkole muzyczne

Zapraszamy także do naszego Przedszkola Muzycznego dla najmłodszych. W Przedszkolu Muzycznym (więcej...) odbywają się zajęcia nauki gry dla instrumentach dla dzieci w wieku 5-6 lat oraz zajęcia rytmiki. Zajęcia mają miejsce popołudniami, są zarówno grupowe, jak i indywidualne. Są najlepszym wprowadzeniem dziecka w świat muzyki i przygotowaniem do dalszego kształcenia w naszej szkole.

Ognisko muzyczne

Przy naszej szkole działa także Ognisko Muzyczne Missio Musica – jest ono przeznaczone dla osób chcących uczyć się gry na instrumentach. W jego ramach uczeń ma możliwość doboru zakresu zajęć zgodnie ze swoimi indywidualnymi zainteresowaniami, możliwościami czasowymi i finansowymi. Nasze Ognisko Muzyczne jest skierowane tak dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych (więcej...).

Organizujemy ponadto zajęcia wokalne – w ich ramach oferujemy naszym uczniom indywidualne lekcje emocji głosu, uczestnictwo w chórze i zespołach wokalnych. Zajęcia odbywają się w małych grupach. Kształcimy wokalnie w kierunkach: śpiew solowy, piosenka.

Zależy nam na tym, aby nasz repertuar i przekazywane uczniom treści były dla nich atrakcyjne, a także posiadały funkcję dydaktyczną. Zarówno metody, jak i treści nauczania dopasowujemy specjalnie od poziomu oraz zdolności naszych uczniów. Także ważnym elementem naszego programu nauczania jest publiczne prezentowanie umiejętności podczas audycji muzycznych i koncertów.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty!

Prywatna Szkoła Muzyczna w Warszawie

I i II stopnia
pod patronatem Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Muzyków

"Missio Musica"

02-732 Warszawa,
ul. Podbipięty 2 (stacja metro Służew)

Dodatkowe miejsca prowadzenia zajęć:

ul.Boremlowska 6/12 (Praga Południe, okolice placu Szembeka)

e-mail: szkola@mm.edu.pl
tel/fax: 22 853 29 81
tel: 606 612 906
tel: 606 612 907