Zerówka i Szkoła Muzyczna Missio Musica w Warszawie

Trwa rekrutacja kandydatów do pierwszej klasy cyklu sześcioletniego oraz do pierwszej klasy cyklu czteroletniego.

Nabór odbywa się do następujących klas:
fortepian, skrzypce, gitara, klarnet, flet poprzeczny, perkusja, wiolonczela, trąbka, saksofon.

W naszej szkole rekrutacja odbywa się w formie indywidualnej rozmowy kwalifikacyjnej oraz przesłuchania z każdym z kandydatów.  Przed przyjęciem dziecka do szkoły sprawdzane są jego poczucie rytmu, słuch harmoniczny oraz warunki fizyczne. Po przesłuchaniu nauczyciel wraz z rodzicami podejmuje decyzję o dobraniu właściwego instrumentu dla dziecka.

W celu umówienia się na przesłuchanie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 606 612 907.

1185222 698183240195516 1783263857 n